…my dnes

Naša spoločnosť sa dlhodobo venuje činnostiam so zameraním na IT technológie, dátovú bezpečnosť, zbrane, špeciálne produkty prevažne pre silové zložky, a to ako v rozsahu predaja, tak aj v odbornej a poradensko-konzultačnej činnosti.

V súčasnosti, pri vzniku masívneho, celosvetového rozšírenia ochorenia COVID-19, sme sa pokúsili využiť naše doterajšie medzinárodné obchodné vzťahy a logistické skúsenosti a rozhodli sme sa pomôcť občanom, verejnej správe, aj komerčným subjektom, dodávaním osobných ochranných prostriedkov pre zabránenie šírenia ochorenia COVID-19.

Keďže pretrvávajúce a okamžité potreby týchto ochranných prostriedkov sa pohybujú vo veľmi veľkých množstvách, rozhodli sme sa svoje sily spojiť s našimi dlhodobými partnermi na Slovensku. Spoločne sme sa podujali pomôcť riešiť dostupnosť týchto tovarov a rozdeliť takto finančnú aj logistickú záťaž tak, aby sme boli schopní nepretržite a v dostatočnom množstve dodávať všetkým potrebné množstvá vysokokvalitných produktov. Veríme, že pomôžeme v čo najvyššej miere zabrániť v šírení a nakazení sa ochorením COVID-19 a pomôžeme vrátiť sa Slovensku čo najskôr do koľají spred súčasnej krízovej situácie.

Marek PLCH – konateľ

Možnosti nakupovania…

*Osobitné podmienky zliav pre väčšie odbery“kontakt”

•1• Verejná správa – štátna správa a samospráva, nemocnice štátne/neštátne, záchranné systémy, firmy, živnostníci a pod. (objednávky väčších objemov), kontaktuje nás, prosím, priamo emailom alebo telefonicky  “Rýchly kontakt“.

•2•  Všetci občania, jednotlivci, zamestnanci štátnej správy a samosprávy – môžete nás kontaktovať  priamo emailom, telefonicky  “Rýchly kontakt“, alebo na stránke jednotlivých produktov Vám poskytneme odkaz, priamo na e-shop kde môžete využiť on-line predaj cez aktuálne pripravené “e-shopy” (samozrejme možný je aj osobný odber rôzneho množstva v Žiline)

Pomôžeme spoločne Slovensku

24/7 – non-stop sme Vám všetkým k dispozícii


NAPÍŠTE NÁM ALEBO NÁM ZAVOLAJTE


 

*

VAŠA POŽIADAVKA...

5 + 9 =


 

KONTAKTUJTE NÁS TELEFONICKY

*

+421 911 045 595


CALL OR WRITE US


 

*

YOUR REQUEST...

5 + 13 =


 

CALL US

*

+421 911 045 595


RUFEN ODER SCHREIBEN SIE UNS


 

*

IHRE FRAGE

15 + 11 =


 

RUFEN SIE UNS AN

*

+421 911 045 595


ÍRJON NEKÜNK VAGY HÍVJON


 

*

KÉRELEM ...

15 + 4 =


 

KAPCSOLAT TELEFONON

*

+421 911 045 595